Hledej zboží

Porovnej ceny

Podmínky používání BMX.CZ

Provozovatel

Marketer, s.r.o.
U Půjčovny 952/2
Praha 1, Nové Město
11000

IČO: 28362951
DIČ: CZ28362951

email: kontakt [zavinac @] marketer.cz

Podmínky užití

Veškerý obsah stránek serveru je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření textů, fotografií nebo zdrojových kódů je v jakékoli podobě bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.

Provozovatel nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných. Provozovatel nijak neručí za jakékoli škody způsobené užíváním stránek a informací v nich obsažených.

Všechny příspěvky vyjadřují názory autorů, které se nemusí shodovat s názorem provozovatele.

Za všechna data vložená uživatelem nese odpovědnost uživatel. Za data se považují veškeré vložené texty a materiály, fotografie a odkazy. Uživatel se současně zavazuje, že bude vkládat pouze data, jejichž je autorem nebo u nichž je vlastníkem autorských práv. Provozovatel serveru je připraven poskytnout veškeré informace vedoucí k odhalení uživatele, který vkládá odcizená data.

Provozovatel si vyhrazuje právo nakládat s veškerými vloženými daty podle svého uvážení, například je upravovat nebo mazat.

Poskytnutím emailové adresy v kterékoli části webu provozovateli uživatel souhlasí se zasíláním nabídek, novinek a aktualizací souvisejících se servery provozovatele. Uživatel může kdykoli písemně požádat o vyřazení své adresy z databáze.

Pokud bude mít k osobním údajům zákazníka přístup jiný subjekt než provozovatel, bude tomu tak pouze v rámci spolupráce na činnostech provozovatele za účelem zlepšení služeb a k obchodním a marketingovým účelům, přičemž takovýto jiný subjekt nesmí údaje předávat jiné osobě.

Osobní údaje uživatelů serveru jsou chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, především podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Uživatel poskytnutím svých osobních údajů uděluje souhlas se správou, zpracováním a uchováváním svých osobních údajů provozovatelem.

Potřebujete poradit?